Yazar


Ali Değer Özbakır 1980 yılında İstanbul’da doğdu. Doğaya ve özellikle dağlara olan merakı hayatının ilk sekiz yılını geçirdiği Doğu Karadeniz’de başlamış olsa gerek. İstanbul Teknik Üniversitesi’nde Maden ve Jeoloji Mühendisliğini bitirdikten sonra İTÜ Avrasya Yerbilimleri Enstitüsü’nde katı yer bilimleri programında “Doğu Anadolu platosunun termal evrimi” konulu tezi ile yüksek lisansını tamamladı. Halen Hollanda Utrecht Üniversitesi Yerbilimleri Fakültesi Jeofizik bölümünde doktora çalışmasını sürdürmektedir. İlgi alanları arasında kriket, polo ve haka dansı yoktur.

Advertisement

8 thoughts on “Yazar

 1. Merhaba🤗 BaskaMecra editörüyüm. BaskaMecra olarak sanat, felsefe, bilim&teknoloji gibi bir çok kategoride üretimlerin paylaşıldığı bir dijital platformuz. İçerikleriniz ekibimizin ilgisini çekti. Siz de uygun görürseniz içeriklerinizi sitemizde paylaşmaktan mutluluk duyacağız. Konuyla ilgili irtibata geçmemiz mümkün müdür acaba?
  http://www.baskamecra.com
  Sitemiz.
  seydakoska.w@gmail.com
  05323439190

  • İyi günler;

   Ticari amaçla kullanmadığınız ve yazara & içerik esas adresine atıfta bulunduğunuz müddetçe içerikleri her ortam veya formatta kopyalayabilir ve yeniden dağıtabilirsiniz.

   Saygılarımla,

   • Çok teşekkür ederiz 🤗 İçeriklerinizi paylaşma izni verdiğiniz için çok mutluyuz. Evet adres gösterilecek ve ticari amaçla kullanılmayacaktır. Bize iletişim numaranız gerekmekte. 05323439190 a gönderebilir misiniz rica etsem. İsmim Şeyda. BaskaMecra Sosyal Medya Editörüyüm.

Yorumunuzu buraya bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s